Hakkımızda

Gebe Kar Vinç, Platform, Manlift ve Forklift Kiralama Sektörün lider isimlerinden Kar Vinç 30.05.2010 Tarihinde Kar Vinç olarak sektöre Gebze’de başlayan firmamız 2010 yılında kurumsal yapısını tamamlayarak Gebze Kar Vinç Kiralama Ve Endüstriyel Vinç İşletmeciliği ortaklığı çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

Gebze Merkezli ve Düzce şubeleri ile Türkiye’nin Marmara ve Karadeniz bölgelerinde çalışmaları ile kısa sürede sektörünün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri Sunan Kar Vinç, çalışmalarda gerekli olan teknik detaylandırma, projelendirme, teknik ön hazırlıklar ve bilgisayar destekli tasarımlar “Proje ve Dizayn” grubu tarafından yapılmakta olup ilgili bölüm aynı zamanda teknik ve ticari tekliflerin takibi ve proje yönetim süreçlerinin takibiyle uygulamasını gerçekleştirmek için gerekli olan tüm teknik çalışma ve tekliflerin hazırlanması ve işin başından sonuna kadar geçen zaman dilimi içinde işverenin tüm ihtiyaç duyabileceği teknik detayların hazırlanması ve işin teslimini yapmaktadır.

Gebze Kiralık Vinç, forklift, sepetli platformlar, vinçli araçlar, Gebze Kiralık makaslı Platform ile kurtarma hizmetleri de vermekteyiz.

Kar Vinç Gebze ‘de küreselleşen dünyada edindiği tecrübe, deneyim ve birikim sonucunda hizmet kalitesini yükselterek en ekonomik, hızlı ve hizmet sonrası destek anlayışını, en ağır şartlarda dahi çalışmalarımızda karşılıklı hoşgörü ve güveni sağlamayı, müşteri memnuniyetini vizyon ve misyon edinmiştir.